Akaymaz markası AYŞE KAYMAZ tarafından 2021 yılı Eylül  ayında moda sektöründe fark oluşturmak için kurulmuş  kadın giyim ve aksesuar markasıdır.


Taze soluklu bir marka olan akaymaz.com değerli müşterilerimizin memnuniyet ve tatmini için var olan gücü ile aktif olarak çalışmaktadır.

Markamızın yegane temeli; kaliteli, alışılagelmişin dışında, özgün ,kaliteli ve uygun fiyatlı moda anlayışıdır.


Kısa sürede geldiğimiz pozisyonu tasarımlarımızla güçlendirmekteyiz.

 

Akaymaz markası olarak ilk günkü samimiyetimiz ile bizim için ayrı ayrı çok değerli olan müşterilerimizin memnuniyet eşiklerini yakalayabilmek ve bizden bir parçayı onlarla paylaşarak aynı ortak duyguyu bir anlık bile olsa yaşayabilmek bir numaralı önceliğimizdir. Hedefimiz ölçülü giyim ve aksesuar  sektörünün lider markası olarak, dünya çapında mağazaları olan ve dünyanın her noktasından mutlu müşterilerine ulaşabilen bir değer haline gelmektir.

 

Marka Konumlandırmamız; Tarz ve fiyatta “ölçülü”, tasarım, kalite, modernlik ve şıklıkta “iddialı” kadın giyim  ve aksesuar tamamlayıcı markası.

 

Hedef kitlemiz; 18 yaş üstü, modayı takip eden, ölçülü bir stili olan, modern giyinmeyi tercih eden, kalite hassasiyeti yüksek ancak makul fiyatlara da önem veren kadınlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR